fbpx

DOŚWIADCZENIE i ZAANGAŻOWANIE

Dla nas projektowanie i produkcja elektroniki to nie tylko biznes. Jest to przede wszystkim nasza pasja. Dzięki niej działamy z wielkim zaangażowaniem, świadcząc kompleksowe usługi w zakresie projektowania i produkcji elektroniki, a także wdrażając własne opracowania będące przedmiotem wniosków patentowych.

 

SZEROKI WACHLARZ I KOMPLEKSOWOŚĆ ŚWIADCZONYCH USŁUG

Wykonujemy kompleksowe usługi w zakresie produkcji elektroniki (montaż SMD/SMT i THT). Usługi te obejmują w szczególności:

 • Wykonanie i uruchomienie prototypów;
 • Logistykę zakupu elementów elektronicznych (w tym import z zagranicy) po zracjonalizowanych kosztach, uwzględniających relację cena <-> jakość;
 • Przygotowanie do produkcji seryjnej;
 • Automatyczny montaż SMD/SMT;
 • Półautomatyczny i/lub ręczny uzupełniający montaż przewlekany THT;
 • Montaż mieszany (powierzchniowy SMD/SMT i przewlekany THT);
 • Kontrolę jakości wykonania montażu.

Przyjmujemy zróżnicowane zlecenia - począwszy od pojedynczych sztuk prototypowych, aż po produkcję seryjną.

 

WYSOKA JAKOŚĆ USŁUG

Dbamy o wysoką jakość na każdym etapie procesu produkcji elektroniki:

 • Dysponujemy nowoczesną linią montażową, która pozwala nam na realizację projektów wymagających najwyższej precyzji, zawierających elementy bardzo małych rozmiarów (nawet 01005) lub też o niewielkim rastrze wyprowadzeń;
 • Stosujemy wysokiej jakości pasty lutownicze, ściśle dostosowane do rodzaju montażu;
 • Wykorzystujemy szablony SMT wykonywane przez wyspecjalizowany w tym zakresie ploter laserowy;
 • Dbamy o maksymalną skuteczność montażu (minimalizowanie odrzutu elementów elektronicznych);
 • Wykonujemy staranną kontrolę poprodukcyjną.

 

ATRAKCYJNE CENY

Dzięki zastosowaniu urządzeń i rozwiązań technologicznych optymalizujących koszty realizacji niewielkich zamówień możemy obecnie zaproponować Państwu ceny należące do najatrakcyjniejszych na polskim rynku (dotyczy to w szczególności prototypów, jak też krótkich i średnich serii). 

Podczas analizy zleceń staramy się w miarę możliwości proponować Klientom rozwiązania techniczne optymalizujące koszty (zdarza się niekiedy, że proponowane przez nas niewielkie zmiany w projektach obniżają ceny realizacji montażu elektroniki nawet o 30-40%). 

Staramy się poszukiwać rzetelnych i oferujących najkorzystniejsze (w relacji cena <-> jakość) dostawców elementów/podzespołów elektronicznych.

Stałym Klientów oferujemy korzystne rabaty.

Nasza polityka jakości oraz polityka cenowa sprawiają, że coraz częściej całkowicie nieopłacalny staje się montaż ręczny (z uwagi na wysokie koszty pracy oraz długi czas realizacji). Coraz więcej firm – jeśli na przeszkodzie nie stoją względy natury technicznej – rezygnuje z ręcznego wykonawstwa na rzecz automatycznego montażu elektroniki w technologii SMT/SMD oraz montażu przewlekanego (THT) z zastosowaniem lutowania „na fali”.

 

TRANSPARENTNOŚĆ CEN

Dzięki wprowadzeniu cennika oraz precyzyjnego kalkulatora kosztów stwarzamy Klientom możliwość uzyskania szczegółowej i wszechstronnej informacji o cenach świadczonych przez nas usług. Nie zatajamy przed Klientami informacji o niezbędnych kosztach (np. wykonania szablonów SMT), ani też nie stosujemy kosztów ukrytych (np. wliczania opłat za oprogramowanie czy uruchomienie linii produkcyjnej w ceny jednostkowe montażu płytek drukowanych).

 

TERMINOWOŚĆ I RZETELNOŚĆ

Zapewniamy krótkie terminy realizacji usług. Staramy się rzetelnie wywiązywać ze naszych zobowiązań. Zarejestrowanym Klientom po zalogowaniu się na naszej stronie umożliwiamy korzystanie z serwisu pozwalającego na monitorowanie na bieżąco statusu realizacji Ich zamówień oraz bezpośredni kontakt z działem produkcji. Serwis pozwala również na szybkie i łatwe składanie zamówień przez kreator zamówienia.

 

WSPARCIE TECHNICZNE I LOGISTYCZNE

Nasi Klienci mogą liczyć na profesjonalną pomoc w przygotowaniu technicznym projektów do montażu elektroniki oraz na doradztwo w zakresie optymalizacji kosztów realizacji zamówień. Dysponując bazą sprawdzonych dostawców podzespołów elektronicznych, staramy się zapewnić Klientom zastosowanie w montażu elementów zakupionych po możliwie atrakcyjnych cenach.

 

OTWARTOŚĆ NA WSPÓŁPRACĘ KLIENTAMI Z POLSKI I ZAGRANICY

Jesteśmy otwarci na szeroką (doraźną, jak i długoterminową) współpracę z Klientami zarówno z Polski, jak tez zagranicy. Podejmujemy działania ułatwiające bezpośredni kontakt z naszymi Kontrahentami.

 

DBANIE O JAKOŚĆ I KULTURĘ OBSŁUGI KLIENTA

Nasza firma zwraca szczególną uwagę na jakość i kulturę obsługi Klienta. Naszych Klientów zawsze traktujemy całkowicie indywidualnie, wiedząc, że otrzymane przez nas zlecenia często wymagają nietypowych rozwiązań.

 

NIEZALEŻNOŚĆ FINANSOWA

Nasz rozwój jest finansowany wyłącznie z wypracowanych przez nas środków. Prowadzimy więc działalność niezależną od wsparcia finansowego przez banki oraz rynki papierów wartościowych, a także wolną od sponsorowania przez zewnętrznych inwestorów zorientowanych wyłącznie na zwielokrotnianie własnych zysków. Nam daje to gwarancję stabilności, a naszym Klientom poczucie bezpieczeństwa oraz kształtuje Ich zaufanie do naszej firmy.

 

 

ZAPRASZAMY DO SKORZYSTANIA Z NASZYCH USŁUG