REKRUTACJA ZAKOŃCZONA

Opis oferty

Poszukujemy programisty / projektanta elektroniki ze znajomością układów firmy Nordic Semiconductor - nRF51 / nRF52, który podjąłby się kontynuacji prac nad istniejącym projektem. Realizacja zadań 100% w trybie zdalnym. Umowa na zasadach B2B, nienormowany czas pracy – nie jesteśmy korporacją i nie wymagamy pracy w sztywno ustalonych godzinach, dla nas liczy się efektywność Twojej pracy i Twoje zaangażowanie w projekt.

Opis stanowiska

  • samodzielne projektowanie, implementowanie, testowanie i integrowanie kodów źródłowych, schematów i obwodów drukowanych;
  • wprowadzanie modyfikacji w istniejącym projekcie;
  • optymalizacja zużycia energii i wydajności systemu wbudowanego;
  • realizacja zleconych zadań zgodnie z harmonogramem działań;
  • tworzenie i zarządzanie dokumentacją projektową.

Wymagania

  • bardzo dobra znajomość języka C/C++, poparta co najmniej 2-letnim doświadczeniem zawodowym;
  • co najmniej roczne doświadczenie w tworzeniu oprogramowania dla układów SoC nRF51 / nRF52 firmy Nordic Semiconductor, umiejętność programowania mikrokontrolerów 32-bitowych bazujących na rdzeniu CORTEX M0;
  • znajomość standardu komunikacyjnego Bluetooth Low Energy (Bluetooth Smart);
  • doświadczenie w projektowaniu urządzeń elektronicznych / systemów wbudowanych;
  • znajomość narzędzi do projektowania, testowania i symulowania elektroniki;
  • umiejętność czytania schematów elektronicznych oraz wprowadzania zmian w istniejącym projekcie urządzenia;
  • wiedza z zakresu telemetrii;
  • doświadczenie w dziedzinie analogowych i cyfrowych czujników wielkości nieelektrycznych (bazujących na technologii MEMS), umiejętność interpretacji zmierzonych wielkości fizycznych;
  • znajomość podstawowych interfejsów komunikacyjnych (SPI, I2C, UART, itp);
  • znajomość języka angielskiego na poziomie pozwalającym na bezproblemowe czytanie dokumentacji technicznej;
  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunki: informatyka, inżynieria oprogramowania, elektronika lub pokrewne).

Mile widziane

  • znajomość biblioteki QT (m.in. moduł QBluetooth);
  • znajomość systemu kontroli wersji (GIT, SVN lub CVS);
  • umiejętność lutowania;
  • obsługa aparatury pomiarowej (multimetr, oscyloskop, itp.).

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia oraz osiąganych wyników;
  • pracę 100% w trybie zdalnym;
  • nienormowany czas pracy;
  • niezbędne oprogramowanie i sprzęt potrzebny do realizacji powierzonych zadań.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: jobs@assemteceurope.com. W tytule maila prosimy wpisać: „[PRACA] Programista / Projektant elektronik”.
W treści zgłoszenia prosimy o umieszczenie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą o Ochronie Danych osobowych z dn.29.08.1997 r., (Dz. U. 2002 r., Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)."

Zastrzegamy sobie prawo do skontaktowania się wyłącznie z wybranymi osobami.