Składanie zamówienia przez kreator:

 • 1. Logowanie/Rejestracja
  Prosimy się zalogować. Jeśli nie posiadacie Państwo konta na naszej stronie, należy kliknąć na przycisk Załóż swoje konto!. W wypadku zakładania konta, prosimy o zwrócenie uwagi na poprawność wpisywanych informacji, zwłaszcza zaś – danych kontaktowych (potrzebne będą one później do przesyłki zrealizowanego zamówienia).

  Formularz logowania

 • 2. Formularz zamówienia

  Po zalogowaniu zostaną Państwo automatycznie przekierowani na stronę zawierającą formularz zamówienia:

  FORMULARZ ZAMOWIENIA

 • 3. Opcje formularza zamówienia

  Formularz posiada następujące opcje:

  1. Czy ten projekt był już wcześniej zamawiany? – po kliknięciu TAK wyświetli się tabela rozwijalna Podaj ID zamówionego projektu. Jeśli zechcą Państwo wznowić zamówienie, utworzone zostanie nowe zlecenie z danymi, które zaczerpnięte zostaną ze wskazanego zamówienia spośród uprzednio składanych.

   Załadowanie starego zamówienia

  2. Rodzaj projektu – Prosimy określić, czy montaż dotyczy pojedynczych płytek, czy też paneli (multiblock);

   UWAGA! Panele po montażu i inspekcji są rozdzielane separatorem na pojedyncze płytki. Jeżeli zechcą Państwo, aby płytki pozostały w formie multiblocku, prosimy poinformować nas o tym w okienku Uwagi Klienta
  3. Montaż – prosimy określić rodzaj montażu: SMT (powierzchniowy), THT (przewlekany), SMT i THT (mieszany);

  4. Prosimy określić wymiary oraz liczbę zamawianych płytek lub paneli:

   Płytki PCBPanele PCB (multiblock)

  5. Jeśli nie posiadają Państwo szablonu SMT dla zamawianego projektu, prosimy wprowadzić zaznaczenie TAK w okienku Wykonanie szablonu stalowego SMT. Wyświetlą się wówczas dodatkowe opcje, takie jak Typ obróbki szablonu SMT oraz Grubość szablonu SMT (mm). Prosimy pamiętać, że szablony wykonywane metodą wytrawiania są znacznie mniej precyzyjne niż szablony wycinane laserowo:

   Wybór rodzaju szablonu

  6. Do realizacji zamówienia niezbędne są pliki technologiczne (opisane w artykule BAZA WIEDZY) oraz plik Lista elementów (Bill of Materials – BOM). Prosimy przesłać je za pośrednictwem naszego formularza. Jeśli zamierzają Państwo dostarczyć nam elementy elektroniczne, niezbędne do wykonania zlecenia, prosimy o poinformowanie nas o tym w okienku Uwagi Klienta. Przed wysłaniem Listy elementów prosimy dostosować format pliku do wymagań wskazanych w białej tabelce:

   Załadowanie plików technologicznych

   Otrzymana od Państwa lista elementów umożliwi wstępną wycenę projektu. Warto zaznaczyć, że przy każdej zmianie w formularzu aktualizują się automatycznie wartości w tabeli wyceny:

   Tabela wyceny

   UWAGA! Po złożeniu zamówienia wykonamy szczegółową wycenę, którą otrzymają Państwo na fakturze Proforma.

  7. Prosimy określić Rodzaj lutowia. Prosimy pamiętać, że na terenie Unii Europejskiej wszystkie dopuszczone do obrotu urządzenia elektroniczne muszą być wykonane zgodnie z dyrektywą RoHS.

   Wybór rodzaju lutowia

  8. Prosimy określić, czy zmontowane płytki mają być dodatkowo pakowane w torebki ESD. Torebki ESD zapewniają barierę antyelektrostatyczną i chronią przed dostępem wilgoci (torebki są zgrzewane).

   Wybór opakowania (ESD lub zwykłe)

  9. Wszystkie dodatkowe informacje dotyczące projektu prosimy zapisać w okienku Uwagi Klienta. Po sprawdzeniu poprawności wpisanych danych prosimy kliknąć przycisk Wyślij, aby zakończyć składanie zamówienia.

   Uwagi Klienta

 • 4. Wysłanie zamówienia

  Po kliknięciu na przycisk Wyślij nastąpi automatyczna kontrola poprawności danych w formularzu zamówienia. Jeśli pojawią się błędy w formularzu, automatycznie zostaną wskazane pola tekstowe wymagające poprawy. Jeśli formularz został wypełniony poprawnie, otrzymają Państwo następującą informację:

  INFORMACJA O ZAMÓWIENIU

  Sprawdzanie stanu zamówień:

  • 1. Wiadomość o wysłaniu zgłoszenia

   Po zarejestrowaniu zlecenia system zamówień automatycznie wyśle informacje i wskazówki dotyczące dalszego postępowania na Państwa adres e-mailowy (podany podczas rejestracji konta):

   WIADOMOŚĆ E-MAIL

  • 2. Twoje zamówienia

   Zgodnie z instrukcjami zawartymi w przesłanym do Państwa e-mailu prosimy przejść do zakładki Twoje zamówienia. Zawiera ona informacje na temat zamówień będących obecnie w realizacji oraz historię zamówień zrealizowanych i anulowanych (zamówienia starsze niż rok są automatycznie usuwane przez system zarządzania zamówieniami). Okno Uwagi/Powiadomienia pozwala na skonsultowanie się z technikiem realizującym zamówienie. Odpowiedzi technika znajdą Państwo w rubryce Informacje. Z kolei rubryka Status zawiera informacje o postępie zamówienia (podawane przez naszego technika). Ważne znaczenie ma zakładka Dodatkowe wymagania dotyczące projektu, w której można dodać pliki technologiczne, jeśli pominięte zostały przy składaniu zamówienia. Umożliwia ona również pobranie faktury Proforma (gdy tylko zostanie przez nas wystawiona)

   TWOJE ZAMÓWIENIE